Article image

Zwiększ swoje zyski dzięki Pakietowi 500

1 min czytania
27.06.2015

Przygotowaliśmy rozwiązanie dla małych firm, które pozwoli im dotrzeć do potencjalnych klientów i zwiększyć efektywność sprzedaży. Zainteresowany? Czytaj dalej.

Tak być nie musi. Nie chcemy żebyś był przeciętny. Twoja rzeczywistość może być inna. Mógłbyś już dzisiaj zacząć docierać do tych klientów, którzy naprawdę potrzebują Twoich produktów i usług. Z pomocą prostych narzędzi Twoje kampanie marketingowe mogłyby stać się bardziej efektywne.

 

Zwiększ Skuteczność Swojej Sprzedaży

Czy chciałbyś już teraz zacząć trafiać ze swoimi produktami do właściwych ludzi? Czy pragniesz zwiększyć obroty swojej firmy poprzez lepsze targetowanie potencjalnych klientów? Chciałbyś dowiedzieć się, w jaki sposób osiągnąć swoje cele sprzedażowe.

Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy Pakiet 500 z jedyne 500 PLN netto otrzymasz unikalne na rynku rozwiązanie, które pozwoli Ci przetestować kampanie hybrydowe w Twojej firmy.
Co zyskujesz?

– narzędzie GreenSender, które umożliwi Ci wysyłkę Twoich kampanii,

– bazę 10 000 adresów e-mail targetowaną na podstawie trzech kryteriów (wieku, płci, miejsca zamieszkania)

– możliwość załadowania własnej bazy do GreenSendera i wysyłkę maksymalnie 100 000 maili do tej bazy!

To nie wszystko:

– przeszkolimy Cię jak korzystać z naszego narzędzia do realizacji kampanii mailingowych – GreenSendera,

– dostaniesz możliwość nielimitowanej wysyłki e-maili do Użytkowników z bazy DBMS, którzy otworzyli lub kliknęli w Twoją kreację.

Nasi konsultanci pomogą Ci wybrać najlepsze dla Ciebie rozwiązanie. Skontaktuj się z nami klikając w przycisk poniżej i zacznij budować efektywne kampanie już dziś!

przycisk