Article image

Weź udział w konkursie! – VII edycja Polish National Sales Awards

1 min czytania
27.04.2015

Trwa nabór do najbardziej prestiżowego Konkursu sektora sprzedaży w Polsce. Przeznaczony dla wszystkich pracowników działów sprzedaży, trenerów oraz pracowników działu obsługi klienta, ma na celu promocję dobrych praktyk i standardów sprzedaży.

Polish National Sales Awards jest pierwszym przedsięwzięciem w Polsce, które poprzez organizowany Konkurs PNSA promuje dobre praktyki i standardy sprzedaży. Charakteryzuje się między innymi niezależną oceną kandydatów przez zespoły sędziowskie, składające się z ekspertów i praktyków w swoich dziedzinach. Z założenia każdy uczestnik konkursu, automatycznie  staje się ambasadorem dobrych praktyk w sprzedaży. Wybierać można pośród wielu kategorii konkursowych, a dzięki unikalnej metodologii oceny, zapewniona zostaje merytoryczna ocena na każdym z etapów, w oparciu o ściśle opisane obszary kompetencji. Na zwycięzców czekają wyjątkowe wyróżnienia, otwierające nieosiągalne do tej pory możliwości dalszej kariery.
Oto kilka kategorii, w których można wywalczyć miano najlepszego z najlepszych:
– Przedstawiciel handlowy
– Doradca klienta w banku
– Sprzedaż on-line
– Agent ubezpieczeniowy
– Dyrektor sprzedaży
…i wiele więcej
Firma DBMS jako Partner technologiczny Konkursu PNSA, zaprasza serdecznie do wzięcia udziału w tym wyjątkowym przedsięwzięciu.

 

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

 

 

Konrad Osys DBMS Sp. z o. o.