Article image

ZMIANY POWIĄZANE Z USTAWĄ ANTYTERRORYSTYCZNĄ

1 min czytania
13.07.2016

Na rynku nadchodzą duże zmiany powiązane z nową ustawą antyterrorystyczna która weszła w życie 1 Lipca. Jedna z większych zmian pod kątem prawnym będzie fakt iż jeden rodzaj SMS zostanie bardziej skomplikowany niż wcześniej. 

SMS ECO wady i zalety

SMS ECO cechowała jedna zaleta – niska cena, natomiast o wadach takiej komunikacji wiedzą wszyscy. Zarówno kwestia szybkości wysyłki jak i dodatkowe funkcjonalności były bardzo ubogim sposobem na komunikacje z odbiorcami.

SMS PRO są nie tylko efektywna formą komunikacji ale też bardzo ceniona przez odbiorców, jak i firmy z niej korzystające. Największą zaletą takiej komunikacji jest koszt wysłania SMS oraz możliwość dotarcia do dużej grupy odbiorców w przeciągu kilku sekund. W związku z ustawą nowe standardy SMS PRO pozwolą na wykorzystanie pełnego potencjału komunikacji!

Zalety SMS PRO

Indywidualna nazwa – zadba o odpowiedni branding każdej firmy

Szybkość wysyłki – przy wysyłce SMS PRO w przeciągu kilku sekund będziemy mieli pewność dostarczenia SMSa do finalnego użytkownika! Koniec z wielogodzinnymi wysyłkami i opóźnieniami!

Funkcjonalność – będziemy mogli wysyłać kilka rodzajów wiadomośći jak flash (automatycze wyświetlane na ekranie telefonu użytkownika) czy fast (priorytetowa wysyłka wiadomości do użytkowników).

 

shutterstock_146730020-720x477