Article image

DBMS Sp. z o.o. rozpoczyna współpracę z Kredyt Inkaso S.A.

1 min czytania
25.01.2017

Rozpoczęliśmy współpracę z Kredyt Inkaso S.A.  przy optymalizacji procesów windykacyjnych i kontaktu z osobą zadłużoną. Rozpoczęta współpraca ma za zadanie umożliwić osobom posiadającym zadłużenie bezpośredni kontakt z doradcami ds. zobowiązań Kredyt Inkaso z poziomu strony internetowej oraz innych aplikacji internetowych.

Współpraca DBMS z Kredyt Inkaso

W ramach zawartej umowy spółka DBMS poprzez nowoczesne rozwiązania komunikacyjne przeprowadzi, w imieniu Kredyt Inkaso, działania mające na celu przekierowanie kontaktu z osobą zadłużoną na infolinię lub formularz kontaktowy. Podczas tego procesu osoby posiadające zadłużenie w Kredyt Inkaso mogą otrzymać między innymi komunikaty SMS oraz mailowe z przypomnieniem o płatnościach.

W ramach wspólnie prowadzonych działań spółka DBMS zobowiązana jest również do weryfikacji danych oraz ulepszania sposobu komunikacji z Centrum Operacyjnym Kredyt Inkaso.

Optymalizacji będą podlegać również procesy spłaty zadłużenia poprzez wprowadzenie nowoczesnych kanałów płatności w internecie i sieci stacjonarnej Moje Rachunki.​