Startup Fest to prestiżowy, coroczny konkurs startupów organizowany przez Agorę. Do pierwszego etapu zgłoszonych zostało prawie 250 projektów. Wstępna selekcja pozwoliła wyeliminować tych nieco słabszych i pozostawić 150. W drugim etapie wybrano 60 najlepszych projektów.
Najtrudniejszy wybór był w wyłonieniu finałowej Dwudziestki. Większość startupów z drugiego etapu zasłużyło tak naprawdę na to, by znaleźć się w finale. Po kilku dniach zaciętych dyskusji, w końcu ogłoszono listę Tych Najlepszych.
Z dumą pragniemy ogłosić, że wśród czołówki najlepszych na Startup Fest 2015 znalazł się nasz autorski projekt – PetBondCare
Cieszymy się niezmiernie z tego wyróżnienia. Od samego początku byliśmy pełni wiary, że tworzymy coś dobrego i pożytecznego. Aplikacja PetBondCare skierowana jest do właścicieli i miłośników psów.
Większość ludzi kocha swoje czworonogi, jednak do tej pory nie miała możliwości dzielenia się w prosty sposób, między sobą swoimi doświadczeniami. Wyszukiwanie dogodnych miejsc na spacery, restauracji, czy hoteli przyjaznych psom było dla wielu trudnością.

To już jest przeszłość. Dzięki aplikacji PetBondCare to wszystko staje się możliwe i bardzo ułatwione.
Liczne Jury konkursu doceniło możliwości jakie stawia przed użytkownikami nasz projekt. Pozostaje się cieszyć z kolejnego sukcesu i życzyć dalszego powodzenia w Wielkim Finale, który odbędzie się w siedzibie Agory w dniach 27-28 maja.
Zapraszamy do DARMOWEGO pobrania i zapoznania się z możliwościami aplikacji dla właścicieli psów – PetBondCare

POBIERZ PetBondCare ZA DARMO!